Alege colaborarile cu oameni profesionisti in domeniu

0

La In Memoriam vei avea parte de ajutor profesional pentru organizarea si desfasurarea ceremoniilor de inmormantare, alaturi de o echipa serioasa si orientata catre cele mai optime solutii la cerintele tale. Dorim sa oferim cele mai inalte standarde de calitate in ceea ce privesc serviciile funerare, dar si produsele pe care le punem la dispozitie, precum gama de sicrie si meniurile pentru parastas si nu numai. De asemenea, iti oferim sprijin pentru obtinerea documentelor necesare in cazul pachetelor pentru incinerare in cazul in care optezi pentru crematoriu de la In Memoriam.

Stim ca organizarea unei ceremonii de inmormantare poate fi dificila, insa echipa noastra iti este alaturi pe tot parcursul acestui eveniment, astfel ca te poti baza pe noi oricand. Totodata, poti apela la serviciile de consultanta funerara in vederea obtinerii unor recomandari si a unui sprijin esential pentru tot ceea ce este nevoie in situatia unui deces. Preturile sunt accesibile si pentru toate buzunarele, iar obtinerea ajutorului de deces este mai simpla daca apelezi la noi, astfel ca vei putea beneficia de o suma considerabila de bani. Ne poti contacta imediat atat prin telefon, cat si prin site-ul nostru unde ne poti lasa un mesaj si te invitam pe site-ul nostru pentru a afla mai multe detalii.

Servicii funerare

Punem la dispozitie servicii funerare complete, profesionale si de mare necesitate pentru organizarea unei ceremonii de inmormantare, care sa cuprinda toate aspectele importante. In acest sens, putem aduce in vedere servicii variate care constau in categoria de pomana si parastas, cosmetizarea si imbalsamarea decedatului, dar si servicii de incinerare la crematoriul din Bucuresti. Meniurile si preparatele fac parte din serviciile de catering ale noastre, dar dispunem si de un restaurant in acest sens si avem la dispozitie preparate specifice de post, de dezlegare la peste sau de dulce pentru pomana-parastas. Daca este nevoie de organizarea parastaselor sau pomenirilor, iti putem oferi si livrare in orice loc doresti, precum la domiciliu, biserica sau cimitir, respectiv servire in restaurantul local, care include si o terasa deoarece poti avea nevoie de un loc linistit pentru un astfel de eveniment. In plus, ai posibilitatea de a comanda pachete pentru pomana, care cuprind produse de post, de dulce, coliva, colaci, batiste, vase si lumanari. Serviciul de imbalsamare-cosmetizare a decedatului este o procedura necesara si obligatorie din punct de vedere legal, iar la In Memoriam punem la dispozitie echipe calificate care pot efectua astfel de servicii. Nu in ultimul rand, putem oferi pachete incinerare, intrucat daca soliciti acest tip de serviciu vei avea nevoie sa pregatesti un dosar cu toate actele necesare. Astfel ca daca erai in cautarea unor servicii de incinerare in Bucuresti, fii sigur ca ai nimerit in locul potrivit.

Consultanta funerara

Printre serviciile pe care le oferim, poti apela si la consultanta funerara pentru a beneficia de recomandari si sfaturi utile in vederea alegerii serviciilor si pachetelor potrivit si adaptate cu cerintele pe care le ai. Prin consultanta funerara non stop poti obtine actele de deces necesare si foarte importante, astfel ca nu trebuie sa depui prea multe eforturi in acest sens.

Diverse beneficii

La In Memoriam vei avea parte de diverse beneficii, atunci cand apelezi la noi, intrucat detinem o experienta vasta in acest domeniu si poti gasi toate serviciile si pachetele de care ai nevoie doar intr-un singur loc. Nu in ultimul rand, echipa noastra este formata doar din personal calificat, serios si implicat, care se orienteaza catre cele mai bune solutii pentru tine. Preturile noastre sunt foarte accesibile, astfel ca fiecare familie poate beneficia de o ceremonie de inmormantare pe masura.

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.